TEL: 00420 724 636 503 | INFO@723M.CZ
webkamera

Koloběžky

Motto: Přijďte nahoru pěšky a na cestu dolů si půjčte koloběžky.

Koloběžku si můžete v naší půjčovně zapůjčit dle vašeho přání na krátkou nebo dlouhou trasu. Součástí půjčovného je přilba a chrániče končetin.

Krátká trasa vede z vrcholu Sněžníku po asfaltové cestě dolů k hotelu Hřebenová bouda.

Hotel Hřebenová Bouda: Trasa je dlouhá asi 2 km a v pohodě vám na ní stačí 20 minut.

Dlouhá trasa nabízí výběr ze čtyř možností:

Hotelu Kristin Hrádek: Trasa a je dlouhá cca 6,5 km a zavede Vás nejprve na křižovatku k hotelu Hřebenová Bouda, odkud se vydáte vpravo po hlavní silnici ve směru na Děčín a po cca 3 km odbočíte vlevo k Hotelu Kristin Hrádek . Na projetí trasy Vám bude stačit max 60 min.


Turistická chata v Tisé: Trasa je dlouhá 5,5 km a zavede Vás na křižovatku k hotelu Hřebenová Bouda, odkud budete pokračovat rovně po silnici s přijatelným provozem až k Turistické chatě v Tisé, na začátek vstupu do Tiských skal. Na projetí trasy vám bude stačit max. 45 minut


Hotel Ostrov: Trasa je dlouha cca 6 km a zavede Vás na křižovatku k hotelu Hřebenová Bouda, odkud budete pokračov at rovně po silnici s přijatelným provozem ve směru do Tisé a po cca 1km odbočíte vpravo do obce Ostrov ke stejnojmennému hotelu Ostrov.

Zámek Jílové: Trasa je dlouha cca 7km a zavede Vás na křižovatku k hotelu Hřebenová Bouda, odkud budete pokračovat vlevo do vesnice Sněžník a dále stále po hlavní silnici na zámek v Jílovém. Zámek naleznete na Mírovém náměstí hned za městským úřadem.

Nejdelší trasa vede až do Děčína k Tyršovu mostu přes Labe k restauraci Paroloď (Škuner klub).
Trasa je dlouha cca 13 km a je zajímavá několikakilometrovým sjezdem.

Koloběžky a ochranné pomůcky v cíli jednoduše odevzdáte zaměstnancům restaurace a tím je pro Vás proces zapůjčení koloběžek ukončen.
Věříme v poctivost našich zákazníků a nepožadujeme za koloběžku zálohu, požádáme vás však při půjčení o vaše osobní údaje. Mějte tedy prosím u sebe jakýkoliv průkaz totožnosti.
Koloběžky
Koloběžky
Koloběžky
Koloběžky
Koloběžky
Koloběžky
ceník
Ceník

Krátká trasa- Yedoo koloběžka (Hotel Hřebenová Bouda) 100,- Kč

Dlouhá trasa Yedoo koloběžka (Tisá, Kristin Hrádek, Ostrov, Jílové) 150,- Kč

Časové jízdné 2 hodiny 250,- Kč

Časové jízdné 4 hodiny 299,- Kč

Nejdelší trasa (Děčín) 250,- Kč

Krátká trasa-Kostka koloběžka (Hotel Hřeenová bouda) 150,- Kč

Dlouhá trasa-Kostka koloběžka (Tisá, Kristin Hrádek, Ostrov, Jílové) 200,- Kč

V ceně je i zapůjčení bezpečností přilby, příp. chráničů.

Pro zákazníky restaurace je poskytována sleva, kterou si snadno spočítáte. Z půjčovného vám slevíme přesně tolik %, kolik odpovídá deseti procentům vaší útraty. Do útraty se započítává i cena ubytování. Sleva platí pouze pro všední dny.