TEL: 00420 724 636 503 | INFO@723M.CZ
webkamera

Výlety České švýcarsko

Výlety lodí po Labi
Výlety lodí po Labi Zveme Vás na výlety lodí po Labi z Ústí nad Labem, nebo Děčína, směr Hřensko, Bad Schandau a Drážďany. Loď je možné pronajmout na svatby, soukromé párty, oslavy a firemní večírky.

Hřensko
Hřensko Plavba na lodičkách v Edmundově a Divoké soutěsce ve Hřensku je jednou z největších atrakcí Českého Švýcarska. K nástupní stanici vede pohodlná lesní cesta, na kterou vám stačí půl hodinka. Při jízdě na lodičce vás průvodce seznámí se všemi zajímavostmi cesty a na konci vás bude čekat zpestření ve formě vodopádu. Vydat se pak můžete dál na pěší výlet nebo se vrátit lodičkou zpět. Skalnatý kaňon říčky Kamenice lemují stěny, které jsou vysoké až 150 metrů.

Pravčická brána
Pravčická brána Jedinečná a krásná Pravčická brána je největší přirozený skalní most na našem světadílu. Pro svoji unikátnost byla nominována mezi největší divy světa a je naší národní přírodní památkou. Sklalní oblouk je 16 metrů vysoký a témeř 27 metrů široký.

Bastei
Bastei Nejznámnější a nejoblíbenější místo Saského Švýcarska je vyhlídková plošina Bastei s kamenným mostem a vyhlídkou na skalní město a na údolí Labe, které bude 194 metrů pod vámi.

Tiské skály
Tiské skály Tiské stěny jsou přírodní památkou a krásným skalním městem, kde vedou dvě trasy - velká a malá prohlídková trasa. Spolu s Ostrovskými skalami tvoří atraktivní známou turistickou a horolezeckou oblast.

Kyjovské údolí
Kyjovské údolí Užít si krásnou procházku můžete v Kyjovském údolí – skalnatém kaňonu říčky Křinice. Procházku můžete spojit s prohlídkou nejzáhadnějšího z hrádků v okolí, kterým je Kyjovský hrádek. Na oběd si můžete zajít do Staré Hospody v Doubici, kde najdete velkou sbírku dřevěných soch a spoustu zábavy pro děti.

Zámek Děčín
Zámek Děčín Zámek Děčín ležící nad soutokem Labe a Ploučnice na skalním ostrohu je dominantou města a patří mezi nejvýznamnější historické památky severních Čech. Mezi nejcenější části areálu patří originální přístupová cesta 300 metrů dlouhá a proslulá Růžová zahrada.

Na kolech
Na kolech Pokud máte rádi kola, můžete se vydat přímo ze Sněžníku, kde jsou hezké cyklotrasy nebo se napojit na cyklostezku podél Labe, vedoucí z Děčína do Německa. Pokud byste chtěli, můžeme vám půjčení kol zajistit.

Pokud si budete chtít odpočinout u vody, jsou tu možnosti od přírodního rybníku ukrytého v lese s čistou a chladivou vodou, přes zatopené lomy až po koupaliště venkovní i kryté. Při nepřízni počasí a pro milovníky agua parků, kterými jsou především děti, je oblíbený Babylon v Liberci.

Pokud byste měli zájem užít si i vyjížďku na koni, můžeme vám ji také domluvit.